logotyp
  • Om oss
    • Om Leader
    • Strategi
    • Styrelsen
    • Nyheter
    • Kalender
  • Söka projekt
    • Så går det till
    • Våra projektstöd
    • Inspiration!
  • Driva projekt
    • Under projektet
    • Slutredovisning
    • Blanketter och info
  • Mikrostöd
  • Våra projekt
    • Projektbanken
    • Leader ung
    • Expedition Kulturarv
    • Nordic Preparedness
    • Rusta Bygden!
  • Kontakt

Kalender

Här hittar du våra evenemang och kommande styrelsemöten.
Kalendern uppdateras löpande och visar vad som är på gång hos oss.

17/6

Styrelsemöte 17/6

Beslutsmöte för projektansökningar inkomna senast den 17 maj.

23/9

Styrelsemöte 23-24/9

Beslutsmöte för projektansökningar inkomna senast den 23 augusti.

6/10

Nationella Leaderträffen

Leader Linné åker till Värmland för att träffa kollegor från hela landet.

2/12

Styrelsemöte 2/12

Beslutsmöte för projektansökningar inkomna senast den 2 november.

Nyfiken på att veta mer?

Ja, jag vill ha nyhetsbrev!

Kontakta oss
info@leaderlinne.se

Fabriksgatan 21
342 32 Alvesta

Följ oss

  • Follow
  • Follow
  • Follow

Integritetspolicy & cookies

Hantera samtycke
För att ge en bra upplevelse använder vi teknik som cookies för att lagra och/eller komma åt enhetsinformation. När du samtycker till dessa tekniker kan vi behandla data som surfbeteende eller unika ID:n på denna webbplats. Om du inte samtycker eller om du återkallar ditt samtycke kan detta påverka vissa funktioner negativt.
Funktionell Always active
Den tekniska lagringen eller åtkomsten är absolut nödvändig för det legitima syftet att möjliggöra användningen av en specifik tjänst som uttryckligen begärts av abonnenten eller användaren, eller för det enda syftet att utföra överföring av en kommunikation över ett elektroniskt kommunikationsnät.
Alternativ
Den tekniska lagringen eller åtkomsten är nödvändig för det legitima syftet att lagra inställningar som inte efterfrågas av abonnenten eller användaren.
Statistik
Den tekniska lagringen eller åtkomsten som används uteslutande för statistiska ändamål. Den tekniska lagringen eller åtkomsten som används uteslutande för anonyma statistiska ändamål. Utan en stämningsansökan, frivillig efterlevnad från din Internetleverantörs sida, eller ytterligare register från en tredje part, kan information som lagras eller hämtas endast för detta ändamål vanligtvis inte användas för att identifiera dig.
Marknadsföring
Den tekniska lagringen eller åtkomsten krävs för att skapa användarprofiler för att skicka reklam, eller för att spåra användaren på en webbplats eller över flera webbplatser för liknande marknadsföringsändamål.
  • Manage options
  • Manage services
  • Manage {vendor_count} vendors
  • Read more about these purposes
Visa preferenser
  • {title}
  • {title}
  • {title}
English
Swedish